Теніс

Тенісний клуб "Унікорт", м.. Свободи, 4

заняття проводять:
10 : 00 - 12 : 00 12 : 00 - 13 : 20 13 : 40 - 15 : 00 21 : 00 - 22 : 30
понеділок ТЕНІС ТЕНІС Тр. ТК УНІКОРТ
вівторок Тр. ТК УНІКОРТ ТЕНІС ТЕНІС Тр. ТК УНІКОРТ
середа Тр. ТК УНІКОРТ ТЕНІС ТЕНІС Тр. ТК УНІКОРТ
четвер Тр. ТК УНІКОРТ ТЕНІС ТЕНІС Тр. ТК УНІКОРТ
п'ятниця ТЕНІС ТЕНІС Тр. ТК УНІКОРТ
субота 20 : 00 - 22 : 30
Тр. ТК УНІКОРТ
неділя 20 : 00 - 22 : 30
Тр. ТК УНІКОРТ


Ще в стародавньому Єгипті, Карфагені, Китаї і Японії була популярна гра з маленьким м'ячем, який за допомогою долоні або предметів перекидався через деяку подобу сітки. Прообраз тенісу - існувала в XIII-XIV століттях в Італії, Англії, Франції гра в м'яч, який перебивали рукою через натягнуту мотузку. Ракетки стали застосовувати в XVI столітті. Назва «теніс» походить від французького tenez, наказовій форми дієслова tenir, «тримати». Воно означає, таким чином, «тримай!» Цим вигуком гравець попереджав суперника, що він збирається подавати. У Франції грали в «ж-де-пом». В Англії гра називалася «корт-теніс» (від англійського слова «двір»).

У 1874 році англійський майор у відставці Уолтер Уінгфілд створив захоплюючу гру, яку назвав «сферістіка», а вже в 1875 році запатентував її під назвою «лаун-теніс», що в перекладі з англійської означає «трав'яний теніс». В цьому ж році в Англії проводяться перші змагання.

Мерілібонський клуб крокету створив комітет з розповсюдження гри. Комітет клубу дещо змінив правила гри, затвердив нові розміри і форму корту. І в 1877 році на кортах Всеанглійського крокет-клубу в Уїмблдоні був організований і проведений перший офіційний турнір по лаун-тенісу.