Стрельба из лука

СПОРТКОМПЛЕКС "КАРАЗИНСКИЙ", пер. О. ЯРОША, 14

занятия проводят:
10 : 00 - 11 : 20 11 : 40 - 13 : 00 14 : 10 - 15 : 30 15 : 40 - 17 : 00 17 : 10 - 19 : 30
понедельник СТРЕЛЬБА ИЗ ЛУКА СТРЕЛЬБА ИЗ ЛУКА
вторник СТРЕЛЬБА ИЗ ЛУКА СТРЕЛЬБА ИЗ ЛУКА СТРЕЛЬБА ИЗ ЛУКА СТРЕЛЬБА ИЗ ЛУКА
среда СТРЕЛЬБА ИЗ ЛУКА СТРЕЛЬБА ИЗ ЛУКА
четверг СТРЕЛЬБА ИЗ ЛУКА СТРЕЛЬБА ИЗ ЛУКА СТРЕЛЬБА ИЗ ЛУКА
пятница СТРЕЛЬБА ИЗ ЛУКА СТРЕЛЬБА ИЗ ЛУКА
Стрельба из лука в FB

Студенти ХНУ ім.. В.Н. Каразіна мають змогу відвідувати заняття зі спеціалізації «Стрільба з лука», оволодіти вмінням стріляти з класичного та (для найбільш завзятих) з блочного лука, приймати участь в змаганнях різного рівня та виконувати спортивні розряди, чи просто освоїти нове вміння та зазирнути «за куліси».

Так студентка соціологічного факультету, Олена Борисенко у 2013 році прийшла на заняття на першому курсі, а за 2015-2016 роки стала багаторазовою чемпіонкою України, бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед молоді в категорії юніорок (єдина особиста медаль і одна з двох бронзових для всієї збірної України серед молоді на цьому чемпіонаті), виграла Кубок Європи серед юніорок і, нарешті, стала чемпіонкою світу 2015 року!

Викладачі: Галазюк Віктор Олександрович,
Коваль Вікторія Олександрівна,
Костенец Нонна Борисівна.

До речі, стрільба з лука – це не тільки спорт, але й старовинне мистецтво, незвичайне заняття, високий рівень особистісних якостей (без яких у цьому спорті не досягти висот), можливість спробувати свої сили у вмінні, яке було необхідним для прадавніх царів (звичайно, у модернізованому вигляді)).