Настільний теніс

КОЛОННА ЗАЛА північного корпусу (майдан Свободи, 6)

заняття проводять:
13.00 - 14.20 14.05 - 15.25 17.10 - 18.30 18.40 - 20.00
понеділок НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
вівторок НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
середа НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
четвер НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
п'ятниця


Настільний теніс є одним з найбільш популярних видів спорту для оздоровлення студентів, найбільш доступною грою в системі студентського освіти з дисципліни «Фізичне виховання». Різноманітність рухових навичок і дій, різних за координаційною структурою і інтенсивності, сприяє розвитку швидкості, спритності, загальної і спеціальної витривалості, а також координації рухів.

В процесі ігрової діяльності студенти отримують досить значне і, в той же час, посильне фізичне навантаження, опановують нові елементи техніки і тактики гри, знайомляться з основними правилами гри, історією її розвитку. В процесі гри, яка відрізняється високою руховою активністю, формуються такі важливі якості як швидкість, спритність, координація, увага, реакція, окомір, мислення і багато інших. Важливою передумовою популярності настільного тенісу є можливість диференційованого підходу до занять в залежності від фізичної та технічної підготовленості.

Заняття носять оздоровчий характер і спрямовані на фізичний розвиток студентів, ознайомлення їх з дисципліною, режимом дня, гігієною і самоконтролем.

Основна мета курсу полягає в формуванні у студентів стійкого інтересу до занять настільним тенісом, досягненні високого рівня розвитку спеціальної та загальної фізичної підготовленості, забезпеченні достатнього обсягу рухової активності при оздоровчої спрямованості занять.Навчальні і інформаційні матеріали