ОБЛАСНА СТУДЕНТСЬКА СПАРТАКІАДА: ВОЛЕЙБОЛ (дівчата)

Жіноча волейбольна команда Каразінського університету впевнено перемогла команду Харківського національного медичного університету у змаганнях за програмою обласних студентських змагань «Спорт протягом життя». Наші дівчата виграли 3:0. Вітаємо команду та її тренера, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту Тетяну Усову! Чекаємо на нові перемоги.

ВОДНИЙ ТУРИЗМ


13-14 квітня 2019 р. група байдарочників під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту Усової Т.Є. (спеціалізація "водний туризм та кросфіт") відкрила сезон на річці Сіверський Донець.

ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

19 квітня 2019 року у конференц-залі спорткомплексу "Каразінський" відбудеться засідання кафедри фізичного виховання та спорту. У порядку денному питання про хід спортивних змагань в університеті, про навчальну роботу, про стажування науково-педагогічних працівників, про епідеміологічну обстановку в університеті, різне. Початок о 9.30.

БАСКЕТБОЛ (оновлюється)

2 квітня розпочались матчі за 1-8 місця у чоловічому баскетбольному турнірі за програмою 69-ї студентської Спартакіади університету. Результати першого ігрового дня:
ЕКОЛ - ЮРИД 62:30
МЕД - ФІЗ  25:41
ФКН - МІФ 20:0
Команді факультету математики і інформатики за неявку на гру першого туру зараховано технічну поразку, вона відсторонена від подальшої участі у змаганнях.
Результати наступних матчей, що відбулись
МЕВ і ТБ- ЮРИД 48:39
ЕКОНОМ - ЕКОЛ 27:64
Результати наступних баскетбольних матчей, що відбулись
ФІЗ-ФКН 45:30
ФКН:МЕД 20:0
ЕКОЛОГ - МЕВ іТБ 47:24
ЮРИД - ЕКОН 20;0

БАСКЕТБОЛ

Продовжуються змагання з баскетболу серед чоловіків за програмою обласної спартакіади серед ЗВО Харківської області.
Гра між командами ХНУВС та ХНУ закінчилась перемогою ХНУ з рахунком 55:77.
Найрезультативнішими стали: Лотошніков Іван - 20 очок, Чупринін Ілля - 13 очок

Кубок студентського профкому з настільного тенісу

11 квітня 2019 р. відбулися змагання на Кубок студентського профкому з настільного тенісу. Переможцями змагань серед команд 10 факультетів стали студенти економічного факультету (Діана Душина, Володимир Попов та Олександр Перепьолкін). Друге місце посіла команда факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу (Юлія Ємельяненко, Микита Бобришев та Сергій Король), третє – команда медичного факультету (Дар’я Білик, Ліоні Ань Туан та Олександр Савін). Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями відповідного ступеню, а команда-переможець отримала сертифікат на грошову винагороду від університетської первинної профспілкової організації студентів аспірантів та докторантів.
Вітаємо учасників турніру та бажаємо подальших успіхів у навчанні та спорті!

БАСКЕТБОЛ. Зональні змагання ХІV літньої Універсіади України.

7-9 квітня у Харкові проходили змагання 3 етапу Студентської баскетбольної ліги України серед жіночих команд у дивізіоні «Північ». Ці змагання були відбірковими до фінальних змагань ХІV літньої Універсіади України 2019 р. Збірна команда Каразінського університету посіла у цих змаганнях друге місце. У стартовому матчі  наші дівчата поступились баскетболісткам Харківської державної академії фізичної культури 48:99, наступного дня впевнено перемогли команду Сумського державного університету 67:39, а у заключний день змагань виграли у баскетболісток Дніпровського державного університету внутрішніх справ 75:69. Кращим гравцем у складі нашої команди стала Раїса Коломоєць (факультет комп’ютерних наук).
За результатами змагань наша команда потрапила до вісімки кращих студентських команд, які будуть змагатись цього навчального року за нагороди ХІV літньої Універсіади України.
Вітаємо студенток та їх тренера, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту Наталію Іванівну, чекаємо на нові перемоги!

ФУТЗАЛ. СТУДЕНСТСЬКА СПАРТАКІАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

З кінця лютого по початок квітня тривав турнір з футзалу за програмою обласної студентської Спартакіади Харківщини. Каразінський університет був представлений у цих змаганнях двома командами.
За результатами змагань наша головна команда посіла третє місце, пропустивши вперед студентів Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди та Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Бронзовими призерами стали Гліб Корсунов та Кирило Куделя (юридичний факультет), Антон Масленніков (факультет комп’ютерних наук), Максим Панасенко, Руслан Плоскін та Ілля Терентьєв (економічний факультет), Владислав Васильєв (факультет геології, географії, рекреації та туризму), Мохамед Імам Амал (медичний факультет), Євген Пугач (факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем) ат Євген Петров (факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу).
Вітаємо призерів обласних студентських змагань та їх тренерів, старших викладачів кафедри фізичного виховання та спорту Віталія Чернишова та Юрія Петренка! Бажаємо успішно виступити у фіналі чотирьох студентського чемпіонату України, що відбудеться у Львові 22-23 квітня 2019 р.

69 СТУДЕНТСЬКА СПАРТАКІАДА УНІВЕРСИТЕТУ. ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ.

8 та 9 квітня 2019 року визначились переможці та призери змагань з футзалу за програмою 69-ї студентської Спартакіади університету. Чемпіонами Спартакіади з футзалу стали студенти факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем, у складі якої виступали Євген Пугач, Даніїл Абакшин, Владислав Моспан, Дмитро Кнігін, Богдан Гололобов, Олексій Бадан, Корило Ларіонов та Олексій Грезнєв. Срібними призерами стали студенти юридичного факультету. Третє місце посіла команда факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, яка у напруженому матчі перемогла команду економічного факультету лише у серії післяматчевих пенальті. Загалом у турнірі змагалися команди 18 факультетів, у складах команд грали понад 180 студентів.
Вітаємо учасників змагань і бажаємо подальших успіхів у навчанні та спорті!

ОБЛАСНА СТУДЕНТСЬКА СПАРТАКІАДА: ВОЛЕЙБОЛ (дівчата)

Жіноча волейбольна команда Каразінського університету з двох перемог розпочала виступи у змаганнях за програмою обласних студентських змагань «Спорт протягом життя». Наші дівчата виграли 3:0 у команди Харківського національного університету міського господарства та 3:2 у команди Університету внутрішніх справ. Вітаємо команду та її тренера, старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту Тетяну Усову! Чекаємо на нові перемоги.

Акція «Спорт на благо розвитку та миру» відбулась у Каразінському університеті

З 28 березня по 5 квітня 2019 року відбулись заходи з нагоди Міжнародного дня спорту з підняттям білої картки #White Card «Спорт на благо розвитку та миру». Учасники акції, студенти та працівники Каразінського університету, які приймали участь у змаганнях зі стрільби з лука, бадмінтону, чирлідингу, силового двоборства, підйомом білих карток висловили своє бажання жити та сприяти миру, здоровому способу життя, фізичній і інтелектуальній активності та нашому загальному процвітанню і благополуччю. Загальна кількість учасників заходів перевищила 400 осіб.
Акція відбулась за ініціативи членів Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України майстра спорту СРСР міжнародного класу з настільного тенісу, учасниці Олімпійських ігор 1988 р. (Сеул) та 2000 р. (Сідней) доцента Олени Валеріївни Ковтун, майстра спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука, учасниці Олімпійських ігор 2008 р. (Пекін) старшого викладача Вікторії Олександрівни Коваль, директора тенісного клубу «Унікорт», заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Валерія Львовича Бурка та завідувача кафедри фізичного виховання та спорту Володимира Олександровича Темченка.

КІКБОКСИНГ. ОБЛАСНА СТУДЕНТСЬКА СПАРТАКІАДА

5-7 квітня 2019 року проходили змагання з кікбоксингу за програмою обласних студентських змагань «Спорт протягом життя». Успішно виступили на цих змаганнях студенти Каразінського університету. Перемогу на цих змаганнях здобула Альона Давиденко (юридичний факультет), срібним призером стала Катерина Субботіна (факультет іноземних мов), бронза – у Єгора Кравцова (факультет комп’ютерних наук). У загальнокомандному заліку команда нашого університету посіла п’яте місце.
Вітаємо студентів та їх тренера – викладача кафедри фізичного виховання та спорту, заслуженого майстра спорту Андрія Миколайовича Вовка. Бажаємо успіхів у спорті, навчанні та праці!

VІ ХАРКІВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МАРАФОН

Студенти та працівники університету, які зареєструвались для участі у VІ Харківському міжнародному марафоні. Отримати номер учасника марафону  Ви можете з 9 по 12 квітня 2019 року (10:00–17:00)  у  студентській раді університету за адресою: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, ауд. 2-54.

БАСКЕТБОЛ.

7 квітня у Харкові розпочались змагання 3 етапу Студентської баскетбольної ліги України серед жіночих команд у дивізіоні «Північ». Ці змагання є відбірковими до фінальних змагань ХІV літньої Універсіади України 2019 р. Команди, що посядуть 1 та 2 місця у дивізіоні виходять до фінальної вісімки кращих студентських команд нашої країни.
Збірна команда Каразінського університету у стартовому матчі поступилась баскетболісткам Харківської державної академії фізичної культури 48:99. Самим результативним та найкориснішим гравцем нашої команди стала Раїса Коломоєць (факультет комп’ютерних наук), яка набрала 29 очок та показала коефіцієнт ефективності - 29. Наступного дня наші дівчата впевнено перемогли команду Сумського державного університету 67:39.
У завершальному матчі ХНУ- ДДУВС перемогу здобула команда ХНУ з рахунком 75:69

БОКС. ОБЛАСНА СТУДЕНТСЬКА СПАРТАКІАДА

29-31 березня 2019 року проходили змагання з боксу за програмою обласних студентських змагань «Спорт протягом життя». Успішно виступили на цих змаганнях студенти Каразінського університету. Перемогу на цих змаганнях здобули студентки Альона Давиденко (юридичний факультет) та Катерина Субботіна (факультет іноземних мов). Срібними призерами стали Анжеліка Грисенко (економічний факультет), Владислав Андрющенко (історичний факультет), Назар Дзюбенко (факультет комп’ютерних наук) та Іван Вострокнутов (медичний факультет). Бронзові нагороди вибороли Андрій Єрьоменко (факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем), Єгор Кравцов (факультет комп’ютерних наук), Сергій Добровольський (факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем)та вікторія Костецька (факультет іноземних мов). У загальнокомандному заліку команда нашого університету посіла шосте місце.
Вітаємо студентів та їх тренерів – викладачів кафедри фізичного виховання та спорту Віталія Євгеновича Знака, Андрія Миколайовича Вовка та Євгена Олександровича Майстренка. Бажаємо успіхів у спорті, навчанні та праці!

ЧИРЛІДИНГ. КОМАНДА КАРАЗІНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ – ЧЕМПІОН ОБЛАСНИХ СТУДЕНТСЬКИХ ЗМАГАНЬ.

28 березня 2019 року у спортивному комплексі «Каразінський» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулися обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів закладів вищої освіти Харківської області з чирлідингу.Свою спортивну майстерність та грацію демонстрували 112 спортсменів з 7 закладів вищої освіти Харківської області.
Команди Каразінського університету посіли перші місця в номінаціях «CHEER-DANCE» та «CHEER-DANCE-JAZZ». Чемпіонами змагань стали Уляна Заночкіна та Альона Ніконова (факультет психології), Ганна Муравська (факультет комп’ютерних наук), Наталія Куртова (хімічний факультет), Анастасія Акулова та Ірина Пелих (юридичний факультет), Валерія Папакіна (факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу), Юлія Гундарь (факультет математики і інформатики). Бронзовими медалями нагороджені Ольга Деменко (факультет геології, географії, рекреації та туризму), Олеся Федорук (економічний факультет), Ольга Авраменко (філологічний факультет), Дмитро Жадан (фізико-технічний факультет), Владислав Гуменюк (факультет іноземних мов) та Артем Нестеренко (факультет комп’ютерних наук), які посіли третє місце в номінації «НІР-НОР».
У загальнокомандному заліку перше місце посіла команда Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, друге місце виборола команда Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, третє місце зайняла команда Українського державного університету залізничного транспорту.
Вітаємо з успіхом дівчат та їх тренерів – старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту Надію Володимирівну Авдасьову і випускницю біологічного факультету Вікторію Варяницю! Чекаємо на нові перемоги!

БАСКЕТБОЛ

Продовжуються змагання з баскетболу серед жінок за програмою обласної спартакіади серед ЗВО Харківської області.
Гра між жіночими командами Юридичної академії та ХНУ закінчилась перемогою ХНУ з рахунком 36:49.
Найрезультативнішими стали: Коломоєць Рая - 11 очок, Бутенко Софія - 11 очок, Котенко Віка - 10 очок

ФУТЗАЛ

Визначились учасники «Фіналу чотирьох» чемпіонату України з футзалу серед закладів вищої освіти сезону 2018/2019. Ними стали команди Національного педагогічного університету імені Драгоманова (Київ), Національного університету харчових технологій (Київ), Національного університету «Львівська політехніка» та команда Каразінського університету, яка є чинним чемпіоном України серед студентів.
Фінал чотирьох пройде у Львові з 22-го по 24-е квітня. Команда-чемпіон представлятиме нашу країну на студентському чемпіонаті Європи-2019 у Португалії (м. Брага).

СТРІЛЬБА З ЛУКА

18-27 квітня проходили змагання зі стрільби з лука за програмою 69-ї студентської Спартакіади університету. У змаганнях приймали участь здобувачі вищої освіти з 13 факультетів. У командному заліку серед жіночих команд перемогли студентки факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, друге місце посіла команда соціологічного факультету, третє – біологічного факультету. У змаганнях чоловічих команд перемогли студенти факультету комп’ютерних наук, другими стали студенти фізико-енергетичного факультету, третіми – юридичного факультету.
У особистій першості чемпіонами стали Микита Кравчук (фізико-енергетичний факультет) та Віра Охотська (соціологічний факультет), другі місця посіли Катерина Нестерова (біологічний факультет) та Олександр Чуркін (факультет комп’ютерних наук), треті місця вибороли Вікторія Степаненко (факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу) та Денис Хоменко (юридичний факультет).
Вітаємо переможців та призерів змагань.

БАДМІНТОН

28 березня 2018 р. відбулися змагання на Кубок студентського профкому з бадмінтону.
Переможцями змагань стали студенти медичного факультету Чаудхарі Дітендра та Лоліта Горобець. Друге місце посіла команда фізичного факультету (Максим Мазанов та Лілія Манченко), третє – команда фізико-технічного факультету (Владислав Черненко та Дар’я Распопова).
Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями відповідного ступеню, а команда-переможець отримала перехідний кубок та призовий сертифікат від профкому студентів. Загалом у змаганнях взяли участь 7 команд.
Вітаємо учасників турніру та бажаємо подальших успіхів!

БАСКЕТБОЛ

18 квітня продовжиться фінальний турнір з баскетболу (чоловіки) за програмою 69-ї студентської Спартакіади університету.

ВОЛЕЙБОЛ

2 квітня розпочинається турнір з волейболу серед жінок за програмою Обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед студентів ЗВО III-IV рівнів акредитації Харківської області з волейболу 2018-2019 н.р.

ВОЛЕЙБОЛ

6 березня в спортивній залі головного корпусу пройдуть фінальні ігри з волейболу серед чоловіків за програмою 69 спартакіади університету.
О 17:00 в грі за третє місце зустрінуться команди МІФ та МЕО та ТБ,
о 19:00 в грі за перше місце зустрінуться команди МЕД та КШБ

О 18:00 пройде жіночий фінал кубку з "волейбол 4Х4"
Прийдіть та підтримайте своїх друзів!

ФУТЗАЛ

Чергові перемоги в турнірі обласної студентської Спартакіади в активі команд Каразінського університету. Наша головна команда виграла у футзалістів Харківської державної зооветеринарної академії з рахунком 7:2 (Книгін, Пугач, Терентьєв – 2, Корсунов, Васильєв, Куделя). Друга команда виграла у футзалістів Української інженерно-педагогічної академії з рахунком 4:2 (Оленін-2, Пиляк, Криленко). Після двох турів обидві команди набрали по 6 очок.
Бажаємо командам та їх тренерам, старшим викладачам кафедри фізичного виховання та спорту Віталію Чернишову та Юрію Петренку, успішних виступів у змаганнях.

ВОЛЕЙБОЛ

18 лютого розпочинається турнір з волейболу серед чоловіків за програмою 69-ї студентської Спартакіади Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

ФУТЗАЛ

26 грудня о 14:00 на навчально-спортивному комплексі «Каразінський» футзальна команда Каразінського університету гратиме з командою Сумського державного педагогічного університету на чемпіонаті України серед ЗВО по футзалу!

БАСКЕТБОЛ

19 листопада розпочинається турнір з баскетболу серед чоловіків за програмою 69-ї студентської Спартакіади Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

ВОЛЕЙБОЛ

Продовжується турнір з волейболу серед жінок за програмою 69-ї студентської Спартакіади Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна . Календар змагань:

ТЕКВОН-ДО ІТФ


З 9 по 11 листопада в СК ЛОКОМОТИВ відбудеться Відбірковий Кубок України серед старших юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів з ТАЕКВОН-ДО ІТФ.
Запрошуємо викладачів та студентів підтримати спортсменів!
Змагання розпочинаються о 9.00. Вхід вільний.

МІНІ ФУТБОЛ

31 жовтня продовжиться турнір з міні футболу за програмою 69-ї студентської Спартакіади Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

ВОЛЕЙБОЛ

30 жовтня розпочинається турнір з волейболу серед жінок за програмою 69-ї студентської Спартакіади Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

МІНІ ФУТБОЛ

22 жовтня розпочинається турнір з міні футболу за програмою 69-ї студентської Спартакіади Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

БАСКЕТБОЛ

22 жовтня відбудеться турнір на Кубок профкома студентів ХНУ ім. В.Н. Каразіна з баскетболу
о 18.00 грають медичний факультет та ФКН
о 19.00 грають Екологічний та філософський факультети
Фінальні ігри відбудуться 25 жовтня о 17.00.

МИНИ ФУТБОЛ

C 1 октября по 24 октября 2018 года проходит
КУБОК ПО МИНИ-ФУТБОЛУ СРЕДИ СТУДЕНТОВ 1-х КУРСОВ ХАРЬКОВСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО УНИВЕРСИТЕТА имени В.Н. КАРАЗИНА „МЕМОРИАЛ А. Г. ОВДУНОВА”

ВНИМАНИЕ СТУДЕНТАМ

СПОРТИВНЫЕ СООРУЖЕНИЯ УНИВЕРСИТЕТА ОТКРЫТЫ ДЛЯ СТУДЕНТОВ НА ПРОТЯЖЕНИИ ВСЕГО ПЕРИОДА ОБУЧЕНИЯ В УНИВЕРСИТЕТЕ. В последнее время многие студенты старших курсов с удивлением для себя узнают, что они могут посещать занятия по физическому воспитанию. ОФИЦИАЛЬНО ЗАЯВЛЯЮ: СТУДЕНТЫ УНИВЕРСИТЕТА МОГУТ ПОСЕЩАТЬ ЗАНЯТИЯ В РАМКАХ УЧЕБНОГО ПРОЦЕССА, ОРГАНИЗОВАННОГО КАФЕДРОЙ ФИЗИЧЕСКОГО ВОСПИТАНИЯ И СПОРТА, В ГРУППАХ ПО ВИДАМ СПОРТА ПО СОБСТВЕННОМУ ВЫБОРУ ВЕСЬ ПЕРИОД ОБУЧЕНИЯ, С ПЕРВОГО КУРСА БАКАЛАВРИАТА ДО ОКОНЧАНИЯ МАГИСТРАТУРЫ,
Б Е С П Л А Т Н О!!!

БАСКЕТБОЛ

31 березня та 1 квітня баскетбольна команда Каразінського університету УНІВЕРБАСКЕТ проводить завершальні матчі групового етапу чемпіонату України (1 ліга). У двобої з принциповим суперником, командою "Політехнік-2" (Харків), визначиться переможець групового етапу. Наразі команди посідають першу та другу сходинку турнірної таблиці. Наші баскетболісти тільки у разі перемог у двох матчах мають змогу очолити турнірну таблицю. Але для цього їм вкрай потрібна підтримка уболівальників. 31 березня гра відбудеться у палаці спорту "ЛОКОМОТИВ" (вулиця Велика Панасівська, 90), початок о 15.30. 1 квітня - повторна гра відбудеться о 14.00 на спорткомплексі НТУ ХПІ (вул. Алчевських, 50-а). ПРИЙДИ ТА ПІДТРИМАЙ УНІВЕРБАСКЕТ!!!